תודה על פנייתך. אחזור אליך בהקדם!

משתתפי הסדנה ממליצים:

"המון תודה על הקורס לכתיבת תולדות חיים שלא יישכח. העברת אותו בצורה מעניינת ונתת כלים לכתיבת הספר, תוך יצירת קבוצה תומכת, באווירה מושלמת".
פרופ' דן אנגלהרד, מוצא

"הצלחת לגרום לנו להאיר פינות במהלך חיינו… הצלחת להעביר אותנו מרצון מעורפל לכתוב, למשהו מוחשי, להניחו על שולחן העבודה שלנו".
נאוה בן-גלים, מודיעין

"השעות שביליתי בסדנא היו מהיפות והמאתגרות ביותר. לבד מהכלים לכתיבה בהם העשרת אותנו, דרבנת אותנו להוציא את אשר היה לנו לומר, מהמגירה החוצה. הסדנה נתנה לי דחיפה ענקית להוציא לפועל את חלומי לכתוב ספר לזכר אחותי, שאכן יצא לאור. תודה על מה שהענקת לי".
אסתי בראון, בית מאיר

"מפגשים בלתי נשכחים בניהול מקצועי ובאווירה ידידותית. שיעורים שמציידים את המשתתפים בשיטות כתיבה, מרעננים את זיכרונם ומפתחים את התיאבון לכתיבה" אריה זאפרנסקי, ירושלים

"אני רוצה להודות לך על סדנה מעניינת, מכוונת, מעוררת השראה ומרגשת, שאת מובילה באומנות וברגישות רבה. למדתי לראות איך הפרטים הקטנים יוצרים את האווירה. נוכחתי לדעת שניתן לדלות סיפורים אישיים ולכתוב אותם בכמה דקות. זו לי התנסות ראשונה בסדנה שכזאת ואני כבר חווה בשינוי בהשראתה".

לאה ציפורי, מבשרת ציון

"נורית היא מנחה מלאה רעיונות כתיבה בונים, היוצרת אווירה מקבלת ומאפשרת, ומעניקה אנרגיות ליציאה למסע תגליות בסיפור האישי -משפחתי של כל משתתף/ת. הסדנה הייתה חוויה בלתי נשכחת שנצרבה בלב ובתודעה לתמיד".

מרים ג. ששון, ירושלים

"כבר במפגש הראשון של הסדנה נפתחו הצ׳קרות והגירויים והכתיבה הפכה קולחת.
ההנחיה של נורית, החברה והסביבה משחררות מעצורים ומאפשרות ליד לכתוב או לנוע בחופשיות על המקלדת והכי חשוב זה התהליך, תוצרי הכתיבה, ודיוני העומק על התוצרים חוויה משובבת נפש. ממליץ בחום".

חנן רפיעי, מבשרת ציון

"ממליצה בחום על הסדנה. הסדנה היוותה עבורי פלטפורמה והזדמנות פז לנבור בסיפור חיי, בניצוחה של נורית והקבוצה הנפלאה שאפשרה. הסדנה מעוררת את הרצון לכתוב , לתעד חוויות ורגעים ששווים לזכור, לשתף ולהותיר אחרינו מורשת לדורות הבאים."

אתי בן דוד, רעננה